طراحی، تهیه و ترسیم نقشه های فاز دو معماری

طراحی فاز ۲ پروژه های معماری، معماری داخلی و شهرسازی

پروژه های معماری و شهرسازی در مرحله طراحی، پس از تصویب و پیش از اجرا از سه مرحله اصلی فاز صفر، فاز یک و فاز دو تشکیل می شوند.

در مرحله فاز صفر اطلاعات کلی درباره پروژه نظیر امکان سنجی، مکان یابی، موقعیت جغرافیایی، مشخصات اقلیمی، شاخص های جمعیتی، بررسی نقاط ضعف و قوت، پیش بینی و جانمایی کاربری و یا فضاهای مورد نیاز و موارد در قالب یک گزارش تهیه می شود.

مرحله دوم تهیه نقشه های فاز یکم پروژه شامل نقشه کلی ساختمان یا محوطه، نحوه استقرار و ارتباط فضاها، فرم و شکل کلی بنا با در نظر گرفتن کانسپت طراحی، نماها و مقاطع اصلی و مبلمان های مورد نیاز، می باشد که در این مرحله می توان با استفاده از رندرهای سه بعدی درک کلی از فضاهای داخلی و خارجی ساختمان را تسهیل نمود. همچنین ارائه الگوهای طراحی، انتخاب الگوی مناسب و برآورد کلی هزینه های اجرایی از دیگر امکانات نقشه های فاز یک است.

پس از تصویب و انتخاب طرح مناسب توسط کارفرما، مرحله نهایی، تهیه نقشه های اجرایی فاز دو است که در آن می بایست تمامی جزئیات اجرایی در زمینه معماری، تاسیسات و سازه مد نظر قرار گیرد. این جزئیات شامل مواردی چون ابعاد دقیق طراحی، معرفی مصالح مورد استفاده و مشخص نمودن نحوه و محل استفاده آن ها، معرفی بازشوها، ابعاد نوع جنس و محل استفاده آن ها، ارائه مقاطع و نماهای دقیق با در نظر گرفتن ابعاد و کدهای ارتفاعی اجرایی و ارائه تمامی جزئیات مورد نیاز است.

بدین منظور این گروه با بهره گیری از سال ها تجربه طراحی و اجرایی و با همکاری مهندسین مجرب و با سابقه و دارنده پروانه اشتغال پایه سه و یک، آمادگی همکاری با شما در زمینه تهیه و طراحی کامل نقشه های فاز یک و دوی معماری را دارند. در صورتیکه تمایل دارید تا از تجربیات و تخصص گروه ما در این زمینه استفاده کنید می توانید با تکمیل فرم زیر اطلاعات پروژه و نوع درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

  نام شما

  ایمیل شما

  موضوع

  شماره تماس

  ارسال فایل

  پیام شما

   

  مطالعه بیشتر